Cukrové posypky v tvare hviezdičiek sú perfektným spôsobom, ako ozdobiť torty, koláče, muffins, dezerty, zmrzlinu, ale aj sušienky, linecké a koláčiky. Vďaka svojim malým estetickým prvkom dodajú posypky každému pečenému výrobku elegantný, slávnostný charakter. Na zdobenie tortov, dezertov, muffinov, zákuskov, zmrzliny Ideálne pre zdobenie cukroviniek, lineckých koláčikov a tortičiek. Hodia sa aj na poháre či palacinky.
Balenie obsahuje: 80 g
Biele cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E102 , E124.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | biela / zelená / červená |
| Kategória: | Ozdoby na tortu hviezdy a hviezdičky |
| Vianočné zdobenie | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Vesmír, hviezdy, kozmonaut | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715257 |
| Kód produktu | ilc1049 |